Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów i kosztorysowania (branża: sieci gazowe – część obiektowa)

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • planowanie zaopatrzenia pod projekty (dbanie o terminowość, tworzenie list materiałowych, kontakt z dostawcą i klientem)
  • analiza dokumentacji technicznej
  • przeprowadzanie procesów ofertowych
  • analiza krajowych i zagranicznych rynków zaopatrzenia materiałowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Inżynieria środowiska),
  • mile widziane: dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie: branża gazownicza – budowa obiektów gazowych (stacje, tłocznie, ZZU, węzły gazowe)
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP w zakresie gospodarki zakupowej
  • skrupulatność, dokładność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.prawo jazdy kat. B

Dlaczego warto z nami pracować?

  •  jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport), elastyczną współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną.