Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. nieruchomości

Główne zadania:

  • Prowadzenie spraw związanych z przejmowaniem nieruchomości pod teren budowy,
  • koordynacja dokumentów administracyjnych, w tym współpraca z urzędami,
  • przeprowadzanie kontroli wykonawstwa, merytoryczne odbiory i rozliczanie zleconych robót formalno-prawnych,
  • udział w odbiorach robót,
  • prowadzenie monitoringu rzeczywistego stanu realizacji odbiorów gruntów w porównaniu do zakładanego harmonogramu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe – zarządzanie nieruchomościami,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Ogólnej znajomości przepisów dot. prawa roszczeń i odszkodowań
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność – praca w delegacji (województwo mazowieckie, łódzkie).

Dlaczego warto z nami pracować?

  •  jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport).