Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. jakości

Główne zadania:

  • udział w opracowaniu i uzgodnieniu z Inwestorem Planu Zapewnienia Jakości oraz dokumentów powiązanych,
  • bieżąca kontrola jakości wykonania robót ziemnych i montażowych związana z budową gazociągu,
  • nadzór nad spływem dokumentacji od podwykonawców oraz terminowe egzekwowanie dokumentów jakościowych niezbędnych do podpisania przejściowych protokołów płatności,
  • kontrola i opracowanie finalnej dokumentacji jakościowej,
  • współpraca z Kierownikiem Budowy i Kierownikami Robót,
  • raportowanie z realizowanych zadań do Kierownika ds. Jakości.

Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie techniczne,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
    • Dyspozycyjności, gotowości do pracy w delegacji
    • Znajomości oprogramowania: MS Office,
    • Prawo jazdy kat. B.

Dlaczego warto z nami pracować?

  •  jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport).