Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. BHP/Inspektor ds. BHP

Główne zadania:

  • Kontrola przestrzegania przepisów i zasad BHP oraz ppoż.
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP,
  • Udział w ocenie ryzyka zawodowego,
  • Udział w postępowaniu powypadkowym oraz dokumentowanie przyczyn wypadków przy pracy zgodnie z wymaganiami przepisów,
  • Doradztwo w zakresie przygotowania zmian w dokumentach oraz procedurach dotyczących BHP.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Kwalifikacje określone dla Specjalisty ds. BHP/Inspektora ds. BHP,
  • Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności pracy w sytuacjach stresujących,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność – praca w delegacji (województwo mazowieckie, łódzkie).

Dlaczego warto z nami pracować?

  •  jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport).