Poszukujemy osoby na stanowisko: Spawalnik

Główne zadania:

  • Nadzór i zapewnienie jakości procesów spawalniczych,
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji jakościowej i spawalniczej, prowadzenie rejestru spoin, opracowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • Nadzór nad realizacją prac spawalniczych, kontrola jakości spoin,
  • Weryfikacja uprawnień spawaczy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dyplom IWE i uprawnienia VT2,
  • Doświadczenie na stanowisku Spawalnika,
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji spawalniczej i jakościowej,
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność – praca w delegacji (województwo mazowieckie, łódzkie).

Dlaczego warto z nami pracować?

  •  jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport).