Poszukujemy osoby na stanowisko: Prawnik/aplikant radcowski

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa prawna spółki i podmiotów zależnych, we współpracy z radcą prawnym,
  • sporządzanie wewnętrznych opinii prawnych,
  • analizowanie i opiniowanie umów oraz przygotowywanie projektów umów,
  • przygotowywanie korespondencji z kontrahentami w kwestiach prawnych i organizacyjnych,
  • uczestniczenie w negocjacjach umów z kontrahentami,
  • udzielanie wsparcia i porad w kwestiach prawnych w bieżącej działalności.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego prawniczego,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale prawnym lub kancelarii,
  • znajomości prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz procesu budowlanego,
  • biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • fachowości w identyfikowaniu problemów i poszukiwaniu rozwiązań,
  • skrupulatności oraz umiejętność planowania i organizacji czasu pracy.

Dlaczego warto z nami pracować?

  •  jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport).