Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier budowy

Główne zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji jakościowej budowy na realizowanych Inwestycjach,
  • Współpraca z Inwestorem, podwykonawcami i dostawcami w zakresie rozliczania ilości i wartości wykonanych robót,
  • Tworzenie technicznej dokumentacji kontraktowej,
  • Zarządzanie gospodarką materiałową na budowie,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy, oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej wykonanych robót.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego (inżynieria środowiska, budownictwo)
  • Ogólnej znajomości przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomości oprogramowania: MS Office, AutoCAD,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność – praca w delegacji (województwo mazowieckie, łódzkie).

Dlaczego warto z nami pracować?

  •  jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport).