Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Geodeta/Asystent geodety

Praca przy budowie gazociągu wysokiego ciśnienia na odcinku Rawa Mazowiecka – Łowicz – Leśniewice oraz Wronów – Radom – Rawa Mazowiecka

Główne zadania:

  • koordynowanie robót geodezyjnych prowadzonych przez podwykonawców,
  • bieżąca weryfikacja oraz archiwizacja operatów geodezyjnych,
  • przygotowywanie obmiarów robót.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i sumienności,
  • mile widziana obsługa instrumentów Trimble,
  • mile widziana znajomość podstawowych programów geodezyjnych oraz środowiska CAD,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.,
  • w przyszłości gotowości do wyjazdu na inne kontrakty na terenie kraju.

Dlaczego warto z nami pracować?

  •  jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt droga elektroniczną wraz z CV na adres: m.paleczny@romgos.pl z podaniem odcinka.